Etusivu > Tapahtumat > Kaikki tapahtumat

Kaikki tapahtumat

PvmKloTyyppiNimiPaikkaJärjestäjä
30.9.MuuTurnausLaitila08
16.9.12:30PeliVieraspei Rockets-KH03Loimaan jäähalli03
7.10.11:45PeliEJL-KH 03Eurajoki03
14.10.19:30PeliK67-KH03Impivaara 203
22.10.PeliUJK-KH03Uusikaupunki03
12.11.PeliÄssät-KH03Astora areena Pori03
18.11.12:30PeliMJU-KH03Merikarvia03
2.12.PeliTPS Vahat-KH03Impivaara 1 Turku03
10.12.MuuLipunmyynti edustuksen pelissäSalon jäähalli03
14.9.17:15-18:15HarjoitusHarjoitus: 08, 09SSO-Halli08
14.9.18:00-19:30MuuVanhempainilta klo 18.00Jäähallin kahvio09
14.9.18:15-19:15HarjoitusHarjoitus: CSSO-Halli02
14.9.19:00-20:00HarjoitusHarjoitus: BJäähalli00
14.9.19:30-20:45HarjoitusHarjoitus: 03SSO-Halli03
15.9.16:00-17:00HarjoitusHarjoitus: 06SSO-Halli06
15.9.16:45-17:45HarjoitusHarjoitus: CJäähalli02
15.9.17:15-18:15HarjoitusHarjoitus: 07SSO-Halli07
15.9.18:00-19:00HarjoitusHarjoitus: EdustusjoukkueJäähalliEdustusjoukkue
15.9.18:30-19:30HarjoitusHarjoitus: 05SSO-Halli05
15.9.19:15-20:15HarjoitusHarjoitus: BJäähalli00
15.9.20:30-21:30HarjoitusHarjoitus: 04Jäähalli04
16.9.09:00-10:00HarjoitusHarjoitus: 09Jäähalli09
16.9.10:15-11:30HarjoitusHarjoitus: 07Jäähalli07
16.9.11:35PeliAAA VG-62 - SoPaSharksNaantali04
16.9.11:45-13:00HarjoitusHarjoitus: 06Jäähalli06
16.9.12:50-14:50PeliC-nuorten Mestiskarsinta Tuto-KiekkohaitKupittaan jäähalli02
16.9.13:00-13:15HarjoitusEdustus lämmittelyJäähalliEdustusjoukkue
16.9.13:30-15:30PeliPeli: Edustusjoukkue-HaKIJäähalliEdustusjoukkue
16.9.15:30-17:30PeliRNK - KiekkohaitRaisio00
16.9.16:20-20:00PeliPelitällit AAVarissui05
17.9.07:54-07:54PeliHarjoituspeli Lohja - KiekkohaitRunokatu 1, 08100 Lohja
17.9.10:30-12:00HarjoitusHarjoitus: 08Jäähalli08
17.9.14:30-14:45HarjoitusB lämmittelyJäähalli00
17.9.14:30-16:30PeliHarjoituspeli: TarU vs. KiekkohaitTarvasjoki09
17.9.15:00-17:00PeliPeli: B - SiSuJäähalli00
17.9.17:15-18:45PeliPeli: FoPs AAForssa05
17.9.18:45PeliAA FoPS - HaitForssa04
18.9.19:00-19:40HarjoitusMAALIVAHDIT 05, 06, 07, 08, 09Jäähalli05
18.9.19:40-20:15HarjoitusMAALIVAHDIT Edustusjoukkue, 00, 02, 03, 04JäähalliEdustusjoukkue
18.9.20:30-21:30HarjoitusHarjoitus: 03Jäähalli03
19.9.16:00-17:00HarjoitusHarjoitus: 04SSO-Halli04
19.9.17:15-18:15HarjoitusHarjoitus: 05SSO-Halli05
19.9.17:30-18:45MuuVanhempainiltaJäähallin kahvio06
19.9.17:45-18:45HarjoitusHarjoitus: 06, 07Jäähalli06
19.9.18:15-19:15HarjoitusHarjoitus: CSSO-Halli02
19.9.19:30-20:30HarjoitusHarjoitus: BSSO-Halli00
19.9.20:15-21:30HarjoitusHarjoitus: EdustusjoukkueJäähalliEdustusjoukkue
20.9.16:00-17:00HarjoitusHarjoitus: 07SSO-Halli07
20.9.16:30-17:30HarjoitusHarjoitus: 03Jäähalli03
20.9.17:00-18:30HarjoitusFysiikkatreenitOllikkalan sali05
20.9.17:15-18:15HarjoitusOheisharjoitusTupurin koulun liikuntasali06
20.9.17:45-18:45HarjoitusHarjoitus: EdustusjoukkueJäähalliEdustusjoukkue
20.9.19:00-21:00PeliPeli: Kiekkohait C - VG 62 mestis kars.Jäähalli02
21.9.17:45-18:45HarjoitusHarjoitus: 09Jäähalli09
21.9.18:15-19:15HarjoitusHarjoitus: 08SSO-Halli08
21.9.19:00-20:00HarjoitusHarjoitus: BJäähalli00
21.9.19:30-20:45HarjoitusHarjoitus: 05, 04SSO-Halli05
22.9.16:00-17:00HarjoitusHarjoitus: 06SSO-Halli06
22.9.16:45-17:45HarjoitusHarjoitus: CJäähalli02
22.9.17:15-18:15HarjoitusHarjoitus: 04SSO-Halli04
22.9.18:00-19:00HarjoitusHarjoitus: EdustusjoukkueJäähalliEdustusjoukkue
22.9.18:30-19:30HarjoitusHarjoitus: 05SSO-Halli05
22.9.19:15-20:15HarjoitusHarjoitus: 03Jäähalli03
22.9.20:30-21:30HarjoitusHarjoitus: BJäähalli00
23.9.09:30-11:00HarjoitusLapsi+aikuinen 9.30-10.00, luistelukoulu 10.00-10.45, kiekkokoulu 10.45-11.00JäähalliKiekkokoulu
23.9.09:45PeliAA-turnausTiileri-Areena, Tarvasjoki06
23.9.11:15-12:45PeliKiekkohait 05 - Lukko AAA-srjJäähalli05
23.9.11:45PeliAAA Lukko - SoPaSharksRauma TK 204
23.9.12:30-15:15PeliHarjoituspeli - Rockets vs. KiekkohaitLoimaa07
23.9.12:45-13:00HarjoitusPeli lämmittelyJäähalli02
23.9.13:15-15:15PeliKiekkohait C-Blues mestis kars.Jäähalli02
23.9.15:30-17:30PeliHPK Ak. - KiekkohaitHämeenlinna00
23.9.15:30-17:00PeliKiekkohait 05-KJK AA-srjJäähalli05
23.9.17:15-19:15PeliKiekkohait 03-RocketsJäähalli03
24.9.PeliAAA SoPaSharks - KJK RedSomero04
24.9.09:00PeliA-TurnausTiileri-Areena, Tarvasjoki06
24.9.09:15-10:30HarjoitusHarjoitus: 08Jäähalli08
24.9.11:15-12:45PeliPeli: FoPS AAAForssa05
24.9.15:45-17:15HarjoitusHarjoitus: 09Jäähalli09
24.9.17:15-19:00PeliHarjoituspeli - TuTo vs. KiekkohaitTurku07
24.9.17:30-17:45HarjoitusPeli lämmittelyJäähalliEdustusjoukkue
24.9.18:00-20:00PeliII-div. Kiekkohait-LLujaJäähalliEdustusjoukkue
27.9.17:00-18:30HarjoitusFysiikkatreenitOllikkalan sali05
27.9.17:00-21:30MuuValokuvausJäähalliEdustusjoukkue
30.9.PeliPeli: RNK AAARaisio05
30.9.10:30-12:00PeliPeli: Kuki AAHarjavalta05
30.9.19:50-21:50PeliC-nuorten Mestiskarsinta GrIFK-KiekkohaitKauniaisten jäähalli02
4.10.17:00-18:30HarjoitusFysiikkatreenitOllikkalan sali05
4.10.17:15-18:15HarjoitusOheisharjoitusTupurin koulun liikuntasali06
7.10.PeliAA LLuja -HaitHuittinen04
7.10.PeliPeli: LäKi AASäkylä05
7.10.10:00-11:30MuuLK+KK ValokuvausSSO/JäähalliKiekkokoulu
8.10.PeliAAA SoPaSharks - TPS HantatSomero04
8.10.PeliPeli: TPS Jampat AAAImpivaara05
8.10.15:25-17:25PeliC-nuorten Mestiskarsinta HJK-KiekkohaitPaloheinän jäähalli02
10.10.20:15-22:15PeliKaKiPo-KiekkohaitKaarina00
11.10.17:15-18:15HarjoitusOheisharjoitusTupurin koulun liikuntasali06
15.10.PeliAAA TPS Juusot - SoPaSharksImpivaara 104
18.10.17:15-18:15HarjoitusOheisharjoitusTupurin koulun liikuntasali06
21.10.PeliAA LäKi - HaitSäkylä04
21.10.PeliPeli: Lukko AARauma TK105
21.10.PeliPeli: VG-62 AAANaanatali05
22.10.15:30-17:30PeliLajy - KiekkohaitLaitila00
25.10.17:15-18:15HarjoitusOheisharjoitusMarian koulun liikuntasali06
28.10.PeliPeli: TarU AATarvasjoki05
29.10.PeliAAA SoPaSharks - VG-62Somero04
1.11.17:15-18:15HarjoitusOheisharjoitusMarian koulun liikuntasali06
4.11.PeliAAA KJK Red - SoPaSharksKankaanpää04
4.11.17:50-19:50PeliC-nuorten Mestiskarsinta Tuto-KiekkohaitKupittaan jäähalli02
5.11.PeliSiSu - KiekkohaitHämeenlinna00
8.11.17:15-18:15HarjoitusOheisharjoitusMarian koulun liikuntasali06
11.11.PeliPeli: Lukko AAARauma TK105
15.11.17:15-18:15HarjoitusOheisharjoitusMarian koulun liikuntasali06
18.11.PeliAAA Ässät Erikit - SoPaSharksPori Astora04
19.11.PeliAA RNK - HaitRaisio04
19.11.PeliAAA TPS Hantat - SoPaSharksImpivaara 104
19.11.PeliPeli: TPS Aallot AAAImpivaara05
19.11.PeliPeli: TPS Rouvalit AAImpivaara05
19.11.14:15-16:15PeliK-Ahma - KiekkohaitValkeakoski00
22.11.17:15-18:15HarjoitusOheisharjoitusMarian koulun liikuntasali06
25.11.PeliAA TuKV - HaitVarissuo 104
25.11.PeliPeli: TuTo AAVarissuo05
26.11.PeliAAA SoPaSharks - TPS JuusotSomero04
29.11.PeliPeli: TuTo AAAVarissuo05
29.11.17:15-18:15HarjoitusOheisharjoitusMarian koulun liikuntasali06
2.12.PeliAAA TuTo Blue - SoPaSharksVarissuo 204
2.12.19:00-21:00PeliÄssät Ak. - KiekkohaitPori00
3.12.PeliPeli: VG-62 AANaantali05
3.12.14:20-16:20PeliKJK - KiekkohaitKankaanpää00
9.12.PeliAAA VG-62 - SoPaSharksNaantali04
9.12.PeliPeli: Ässät AAA x 2Pori Astora05
10.12.PeliAA VG-62 - HaitNaantali04
10.12.PeliAAA SoPaSharks - TPS JuusotSomero04
10.12.PeliPyRy - KiekkohaitNokia00
13.12.17:15-18:15HarjoitusOheisharjoitusMarian koulun liikuntasali06
20.12.17:15-18:15HarjoitusOheisharjoitusMarian koulun liikuntasali06

14.9. klo 18:00-19:30

Vanhempainilta klo 18.00

Paikka: Jäähallin kahvio