Etusivu > Tapahtumat > Kaikki tapahtumat

Kaikki tapahtumat

PvmKloTyyppiNimiPaikkaJärjestäjä
30.9.MuuTurnausLaitila08
7.10.11:45PeliEJL-KH 03Eurajoki03
14.10.19:30PeliK67-KH03Impivaara 203
22.10.PeliUJK-KH03Uusikaupunki03
12.11.PeliÄssät-KH03Astora areena Pori03
18.11.12:30PeliMJU-KH03Merikarvia03
2.12.PeliTPS Vahat-KH03Impivaara 1 Turku03
10.12.MuuLipunmyynti edustuksen pelissäSalon jäähalli03
25.9.17:00-18:30MuuYleisurheiluSalon yleisurheilukenttä07
25.9.19:05-20:05HarjoitusMAALIVAHDIT 05, 06, 07, 08, 09Jäähalli05
25.9.20:10-21:15HarjoitusMAALIVAHDIT: Edustusjoukkue, B, C, 03, 04JäähalliEdustusjoukkue
26.9.16:00-17:00HarjoitusHarjoitus: 04SSO-Halli04
26.9.17:15-18:15HarjoitusHarjoitus: 05SSO-Halli05
26.9.17:45-18:45HarjoitusHarjoitus: 09Jäähalli09
26.9.18:15-19:15HarjoitusHarjoitus: CSSO-Halli02
26.9.19:30-20:45HarjoitusHarjoitus: 06, 07SSO-Halli06
26.9.20:15-21:30HarjoitusHarjoitus: BJäähalli00
27.9.17:00-18:30HarjoitusFysiikkatreenitOllikkalan sali05
27.9.17:00-21:15HarjoitusKOKO SEURAN VALOKUVAUSJäähalliEdustusjoukkue
27.9.17:00-21:30MuuValokuvausJäähalliEdustusjoukkue
27.9.21:15-22:15HarjoitusHarjoitus: EdustusjoukkueJäähalliEdustusjoukkue
28.9.17:00-18:30MuuYleisurheiluSalon yleisurheilukenttä07
28.9.18:00-19:30MuuVanhempainiltaJäähallin kahvio00
28.9.18:15-19:15HarjoitusHarjoitus: 08, 09SSO-Halli08
28.9.19:00-20:00HarjoitusHarjoitus: BJäähalli00
28.9.19:30-20:45HarjoitusHarjoitus: CSSO-Halli02
29.9.16:00-17:00HarjoitusHarjoitus: 06, 07SSO-Halli06
29.9.16:45-17:45HarjoitusHarjoitus: CJäähalli02
29.9.17:15-18:15HarjoitusHarjoitus: 05, 04SSO-Halli05
29.9.18:00-19:00HarjoitusHarjoitus: EdustusjoukkueJäähalliEdustusjoukkue
29.9.19:15-20:15HarjoitusHarjoitus: 03Jäähalli03
29.9.20:30-21:30HarjoitusHarjoitus: BJäähalli00
30.9.PeliTuto White - KiekkohaitTurku, Varissuo 207
30.9.PeliVG-62 Black - Kiekkohait TeamNaantali07
30.9.09:30-10:00HarjoitusLapsi+aikuinenJäähalliKiekkokoulu
30.9.10:00-10:45HarjoitusLuistelukoulu 10:00-10:45JäähalliKiekkokoulu
30.9.10:30-12:00PeliPeli: Kuki AAHarjavalta05
30.9.10:45-11:30HarjoitusKiekkokoulu 10:45-11:30JäähalliKiekkokoulu
30.9.11:45-13:45PeliPeli: 03-EjLJäähalli03
30.9.14:00-15:30PeliPeli: 04-KJK AA-srjJäähalli04
30.9.14:30PeliFoPS Valkoinen - KH06, AA-ryhmäForssan jäähalli, Urheilukentänkatu 6, 30100 Forssa06
30.9.15:00-17:00PeliKuKi-KiekkohaitHarjavaltaEdustusjoukkue
30.9.15:55-17:25PeliPeli: RNK AAARaisio05
30.9.16:15-16:30PeliB lämmittelyJäähalli00
30.9.16:45-18:45PeliPeli: B-AhmatJäähalli00
30.9.19:50-21:50PeliC-nuorten Mestiskarsinta GrIFK-KiekkohaitKauniaisten jäähalli02
1.10.10:30-12:00PeliPeli: 05-Lajy AA srjJäähalli05
1.10.12:45-13:45HarjoitusHarjoitus: 09SSO-Halli09
1.10.15:45-17:15PeliPeli: 04-Ã?ssät AAA srjJäähalli04
4.10.17:00-18:30HarjoitusFysiikkatreenitOllikkalan sali05
4.10.17:15-18:15HarjoitusOheisharjoitusTupurin koulun liikuntasali06
5.10.18:00-19:00MuuKirjuri- ja jäähyvahtikoulutusHaiPark07
7.10.PeliAA LLuja -HaitHuittinen04
7.10.PeliMJU - KH06, A-ryhmäMerikarvian jäähalli, Taidontie 4, 29900 Merikarvia06
7.10.10:00-11:30MuuLK+KK ValokuvausSSO/JäähalliKiekkokoulu
7.10.11:15-14:45PeliPeli: LäKi AASäkylä05
7.10.14:30-16:00PeliPeli: TPS Aallot AAASalo05
8.10.PeliAAA SoPaSharks - TPS HantatSomero04
8.10.15:25-17:25PeliC-nuorten Mestiskarsinta HJK-KiekkohaitPaloheinän jäähalli02
8.10.16:35-18:00PeliPeli: TPS Jampat AAAImpivaara05
10.10.20:15-22:15PeliKaKiPo-KiekkohaitKaarina00
11.10.17:15-18:15HarjoitusOheisharjoitusTupurin koulun liikuntasali06
14.10.MuuEdustuksen pelin työvuoroJäähalli00
14.10.10:15-11:45PeliPeli: TuTo AAASalo05
14.10.13:45-15:45PeliHarjoituspeli - SoPa vs. KiekkohaitSomero09
14.10.18:45-20:15PeliPeli: PaiHa AASalo05
15.10.PeliAAA TPS Juusot - SoPaSharksImpivaara 104
15.10.PeliFoPS valkoinen - Kiekkohait TeamForssa, Urheilukentänkatu 607
15.10.PeliTPS Upit - KH06, A-ryhmäImpivaaran jäähalli, Eskonkatu 1 20320 Turku06
17.10.17:50PeliKaKiPo Blackfoots - KH06, A-ryhmäKaarinan jäähalli, Erotuomarinkatu6, 20780 Kaarina06
18.10.17:15-18:15HarjoitusOheisharjoitusTupurin koulun liikuntasali06
21.10.PeliPeli: Lukko AARauma TK105
21.10.17:00-19:00PeliEjL-KiekkohaitEurajokiEdustusjoukkue
21.10.19:00-20:30PeliPeli: VG-62 AAANaanatali05
22.10.13:00-14:30PeliPeli: Sopa AASalo05
22.10.15:30-17:30PeliLajy - KiekkohaitLaitila00
25.10.17:15-18:15HarjoitusOheisharjoitusMarian koulun liikuntasali06
28.10.PeliLäKiLuja - KH06, A-ryhmäSäkylän jäähalli, Urheilutie 4, 27800 Säkylä06
28.10.15:00-17:00PeliKK-V-KiekkohaitKokemäkiEdustusjoukkue
29.10.PeliAAA SoPaSharks - VG-62Somero04
29.10.PeliPeli: TarU AATarvasjoki05
29.10.PeliTuKV Vihreä - Kiekkohait TeamVarissuo 107
29.10.15:45-17:15PeliPeli: FoPs AAASalo05
1.11.MuuEdustuksen pelin työvuoroJäähalli00
1.11.17:15-18:15HarjoitusOheisharjoitusMarian koulun liikuntasali06
4.11.PeliAAA KJK Red - SoPaSharksKankaanpää04
4.11.PeliRNK Bruins - KiekkohaitRaisio07
4.11.PeliTarU - KH06, AA-ryhmäTiileri-Areena, Hämeen Härkätie 758, 21450 Tarvasjoki06
4.11.17:50-19:50PeliC-nuorten Mestiskarsinta Tuto-KiekkohaitKupittaan jäähalli02
5.11.PeliSiSu - KiekkohaitHämeenlinna00
5.11.PeliTPS Rintsit - Kiekkohai TeamImpivaara, Turku07
5.11.10:00-15:00PeliPeli: Ässät AAASomero05
8.11.17:15-18:15HarjoitusOheisharjoitusMarian koulun liikuntasali06
11.11.PeliPeli: Lukko AAARauma TK105
11.11.PeliPeli: TPS Lesit AASalo05
11.11.15:30-17:00PeliKaKiPo Apassit - KiekkohaitKaarina, Erotuomarinkatu 607
11.11.16:00-18:00PeliLLuja-KiekkohaitHuittinenEdustusjoukkue
15.11.17:15-18:15HarjoitusOheisharjoitusMarian koulun liikuntasali06
18.11.PeliAAA Ässät Erikit - SoPaSharksPori Astora04
18.11.PeliPeli: RNK AAASalo05
18.11.PeliPeli: TuK-V AASalo05
19.11.PeliAA RNK - HaitRaisio04
19.11.PeliAAA TPS Hantat - SoPaSharksImpivaara 104
19.11.PeliPeli: TPS Aallot AAAImpivaara05
19.11.PeliPeli: TPS Rouvalit AAImpivaara05
19.11.PeliVG-62 - KiekkohaitNaantali07
19.11.14:15-16:15PeliK-Ahma - KiekkohaitValkeakoski00
22.11.17:15-18:15HarjoitusOheisharjoitusMarian koulun liikuntasali06
22.11.18:00-19:30PeliSopa - Kiekkohait TeamSomero07
25.11.PeliAA TuKV - HaitVarissuo 104
25.11.PeliPeli: TPS Jampat AAASalo05
25.11.PeliPeli: TuTo AAVarissuo05
25.11.PeliTPS Rintsit - KiekkohaitImpivaara, Turku07
25.11.PeliTuK-V Vihreä - KH06, AA-ryhmäVarissuon jäähalli, Suurpäänkatu 2, 20610 Turku06
25.11.17:30-19:30PeliHaka-KiekkohaitPaimioEdustusjoukkue
26.11.PeliAAA SoPaSharks - TPS JuusotSomero04
26.11.14:50-16:50PeliChiefs-KiekkohaitTurku,KupitttaaEdustusjoukkue
29.11.PeliPeli: TuTo AAAVarissuo05
29.11.17:15-18:15HarjoitusOheisharjoitusMarian koulun liikuntasali06
2.12.PeliAAA TuTo Blue - SoPaSharksVarissuo 204
2.12.PeliLäKiLuja - KH06, A-ryhmäSäkylän jäähalli, Urheilutie 4, 27800 Säkylä06
2.12.PeliPeli: UJKSalo05
2.12.19:00-21:00PeliÄssät Ak. - KiekkohaitPori00
3.12.PeliPeli: VG-62 AANaantali05
3.12.13:30PeliAA LäKi - HaitSäkylä04
3.12.14:20-16:20PeliKJK - KiekkohaitKankaanpää00
8.12.19:30-21:30PeliRockets - KiekkohaitLoimaaEdustusjoukkue
9.12.PeliAAA VG-62 - SoPaSharksNaantali04
9.12.PeliPeli: Ässät AASalo05
9.12.PeliPeli: Ässät AAA x 2Pori Astora05
10.12.PeliAA VG-62 - HaitNaantali04
10.12.PeliAAA SoPaSharks - TPS JuusotSomero04
10.12.PeliPeli: VG-62 AAASalo05
10.12.PeliPyRy - KiekkohaitNokia00
13.12.17:15-18:15HarjoitusOheisharjoitusMarian koulun liikuntasali06
16.12.15:15-17:15PeliParSport-KiekkohaitParainenEdustusjoukkue
20.12.17:15-18:15HarjoitusOheisharjoitusMarian koulun liikuntasali06
6.1.15:25-17:25PeliRNK Hoci - KiekkohaitRaisioEdustusjoukkue
13.1.15:00-17:00PeliKuKi-KiekkohaitHarjavaltaEdustusjoukkue
27.1.PeliEjL-KiekkohaitEurajokiEdustusjoukkue
4.2.15:00-17:00PeliKK-V-KiekkohaitKokemäkiEdustusjoukkue

27.9. klo 17:00-21:15

KOKO SEURAN VALOKUVAUS

Paikka: Jäähalli